KONST / Litografier / Färglitografi 15028398
nr 1502 8398
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad 169/260, Stranhd. Färglitografi, bildmått: 20x60 cm, yttermått inklusive ram: 33x73 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:46:31
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)